Jak jeść z głową?

Źródło: www.sxc.hu
Dieta odchudzająca nie musi wcale wiązać się z morderczą głodówką. Jeśli będziesz jeść zdrowo, to może ona być naprawdę smaczna. Najważniejsza zasada racjonalnego odżywiania to – jeść dużo niskokalorycznych produktów.

Większość portali, artykułów prasowych czy też programów telewizyjnych poświęconych diecie przekonuje nas do tego, aby jeść mniej. Przejadanie jest naprawdę bardzo niekorzystne niemniej jednak nie chodzi dokładnie o ilość ale o jakość spożywanych produktów. Oczywiście ilość dziennie spożywanych kalorii powinna być ściśle dostosowana do naszego trybu życia. Jeśli przez większość dnia siedzisz, nie uprawiasz sportu i masz statyczny tryb pracy to oczywistym jest, że masz znacznie mniejsze zapotrzebowanie na energię niż osoba, która pracuje fizycznie, uprawia sport czy też wykazuje się inną aktywnością ruchową. Ważne jest jednak również to, aby zwracać baczną uwagę na to co jemy. Aby schudnąć i tym samym osiągnąć zamierzony efekt musimy spożywać mniejszą ilość kalorii. Nie oznacza to bynajmniej, że powinniśmy dostarczać je w mikroskopijnych ilościach.  Znajdzie lepiej będzie (przynajmniej jeśli weźmiemy pod uwagę efekt psychologiczny) postawić na większe dania ale przygotowane z niskokalorycznych produktów – zwłaszcza z owoców i warzyw. Warto przy tym wiedzieć, że nie wszystkie z nich można zaliczyć do dietetycznych. Takie warzywa i owoce jak: awokado, banany a także kukurydza i ziemniaki dostarczą nam naprawdę sporej ilości kalorii. Należy na nie zatem uważać i nie nadużywać.

Źródło: Jak jeść z głową?


Podobne wiadomosci:

  • ŚWIĘTA TUŻ TUŻ… KUPUJ JAJKA Z GŁOWĄ!
  • Mucha kruszy ściany głową
  • ŻYCIE Z GŁOWĄ DO GÓRY ALBO W DÓŁ
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentacji lublin drukowanie z internetu wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format