Główne zasady diety na włosy i paznokcie

Źródło: http://www.sxc.hu/
Włosy stanowią najpiękniejszą ozdobę każdej kobiety. Pragniemy, aby były one lśniące, ładne i gęste. Kiedy zaczynają wypadać szukamy sposobów, które zahamują ten proces i pozwolą nam cieszyć się ładną fryzurą przez długi czas.
W poprzednim artykule opisany został wpływ diety na stan włosów i paznokci. Każde złe odżywianie bardzo szybko skutkuje problemami ze skórą, włosami i paznokciami. Jeśli stosujesz lub stosowałaś rygorystyczne diety, jeśli Twój styl życia nie może zostać określony jako „zdrowy” to powinnaś zastosować specjalny program odżywiania, który pomoże Twoim włosom i paznokciom powrócić do formy.  Pamiętaj także, że ta dieta ma również działanie zapobiegające. Możesz ją zatem stosować również wtedy, gdy Twoim włosom i paznokciom nic nie dolega. Pamiętaj, że żadne kosmetyki nie dadzą takiego efektu jak właściwie zbilansowana dieta. Działają one bowiem na zewnętrz, z kolei program żywieniowy dba o Twoje włosy i paznokcie od wewnątrz.
Jeśli chcesz, aby Twoje włosy i paznokcie wyglądały dobrze spożywaj następujące produkty:
·         Kasze
·         Ziarna zbóż
·         Jogurt naturalny
·         Brokuły
·         Rzodkiewka
·         Kalafior
·         Banany
·         Filet z kurczaka
·         Bób
Przedstawione wyżej pokarmy zawierają składniki mineralne oraz witaminy, które odgrywają kluczową rolę w pielęgnacji i prawidłowym wzroście włosów i paznokci. Powodzenia!

Źródło: Główne zasady diety na włosy i paznokcie


Podobne wiadomosci:

  • Dieta na włosy i paznokcie
  • Gady i ptaki mają włosy
  • Zmienią się zasady związane z recyklingiem odpadów po smarach
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie Lublin plakaty lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin