Galeria Victoria w Wałbrzychu

W dniach 24-26 Luty w Galerii Victoria w Wałbrzychu odbędzie się trzecia edycja  Jarmarku  Produktów Regionalnych i rękodzieła artystycznego. 

Każdy z klientów odwiedzających centrum będzie mógł zaopatrzyć się w smaczne, tradycyjne i swojskie  produkty. Na rozstawionych wewnątrz obiektu stoiskach w godzinach otwarcia centrum sami producenci lub ich przedstawiciele zaoferują min. : wędliny i sery z Korycina, Ekologiczne Sery z Wojcizny- oscypki, tradycyjne wędliny z Biłgoraja , ryby wędzone i przetwory rybne z przystani u Siudowej Zosi, miody pitne, chleb wiejski na zakwasie, wypieki cukiernicze, kwas chlebowy i piwo z browaru Koreb, przyprawy, soki i przetwory z ekologicznego gospodarstwa. Oczywiście nie zabraknie tradycyjnych polskich smaków w postaci chleba ze smalcem i ogórkiem. Co ciekawe, pojawią się również wina i wyroby regionalne prosto  z Grecji , wyroby artystyczne z bursztynu i ze srebra.  Specjalnie dla Pań przygotowaliśmy stoisko z kosmetykami wytwarzanymi na bazie naturalnych składników  takich jak miód, płatki owsiane, kwiaty, owoce, olejki roślinne, ekstrakty z ziół. Miłośnicy syfonów z dawnych lat, będą mogli zapoznać się z ofertą firmy SodaStream, która proponuje domowe urządzenia do produkcji napojów gazowanych.
Poza możliwością skosztowania i kupienia produktów, niedostępnych w tradycyjnej, sklepowej sprzedaży, wszelkie jarmarki są niezastąpioną, a dla wielu z nas jedyną okazją do bezpośredniego kontaktu z samymi producentami żywności. Któż jak nie oni mogą nam najwięcej opowiedzieć o oferowanych przez siebie produktach i sposobie ich wytworzenia?
Serdecznie zapraszamy i życzymy smacznych zakupów!!!

Źródło: tygodnik.walbrzyski.plŹródło: Galeria Victoria w Wałbrzychu


Podobne wiadomosci:

  • Contemporary House Design with Interesting Shape in Victoria, Australia
  • Galeria fotografii pszczelarskiej
  • The Victoria Square By Architectus, A Modern Contemporary Building Architecture Design
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie lublin skanowanie Lublin tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy skanowanie lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format