Dzień miodu i pieroga w Biszczy

Pszczoły i zespoły
Zespół Czerwone gitary, MR Pollack oraz Tomasz Niecik wystąpią na „Dniu miodu i pieroga”. Impreza odbędzie się 1 lipca w Biszczy.
O godz. 10 w Urzędzie Gminy odbędzie się konferencja na temat hodowli pszczół. O godz. 12 jej uczestnicy przejdą do kościoła p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa, gdzie odprawiona zostanie mszą św. w intencji pszczelarzy i plantatorów gryki. O godz. 14 na placu przed GOK rozpoczną się występy. Zaprezentuje się grupa „Che Donne” (w jej skład wchodzą finalistki programu telewizyjnego „X – Factor”) oraz m.in. zespoły „ Kuki Pau” (początek występu godz. 19) i „MR Pollack” (godz. 20).
O godz. 21.30 wystąpi legendarna grupa „Czerwone Gitary”, a po niej na scenie pojawi się Tomasz Niecik. Potem zaplanowano dyskotekę pod gwiazdami.
Podczas imprezy odbędzie się wystawa sprzętu pszczelarskiego, kulinarne konkursy oraz degustacje biłgorajskich pierogów i miodu.Źródło: Dzień miodu i pieroga w Biszczy


Podobne wiadomosci:

  • Potrzebni wolontariusze – Dzień Ziemi
  • 5 czerwca – Światowy Dzień Ochrony Środowiska
  • Światowy Dzień Ptaków Wędrownych
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin kopiowanie wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin skanowanie dokumentacji lublin skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan