Dietetyczny obiad


Źródło:www.sxc.hu
Choć to śniadanie uważane jest za najważniejszy posiłek dnia, to w praktyce większość z nas znacznie bardziej celebruje obiad. Dlaczego? Dlatego, że to główny posiłek, który spożywamy. Dzięki niemu mamy siłę do tego, aby coś robić, czujemy się dobrze i mamy energię do działania.

Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na to, w jaki sposób przygotować dla siebie i rodziny dietetyczny obiad, to serdecznie zapraszam Cię do lektury niniejszego artykułu. Na wstępnie warto podkreślić, że dietetycznie wcale nie oznacza niesmacznie i niezdrowo. Dieta nie powinna być bowiem w żaden sposób kojarzona z głodówkami. Często to właśnie tak wyobrażamy sobie nasze odchudzanie a jest to naprawdę dużym błędem. Dlatego też już teraz chciałabym zwrócić na to Twoją uwagę i mam nadzieję, że sam przekonasz się, że można jeść jednocześnie dietetycznie i zdrowo. No dobrze pora zatem przejść do rzeczy. Przygotowanie dietetycznego obiadu nie powinno zająć Ci wcale więcej czasu niż takiego normalnego posiłku. Dlaczego? Dlatego, że różnica polega w tym wypadku nie tyle na przyrządzeniu poszczególnych elementów Twojego obiadu, co po prostu odpowiedniej obróbce ich. Tak naprawdę możesz jeść większość mięs, które jadłeś do tej pory (poza tymi bardzo tłustymi). Niemniej jednak zamiast je smażyć na tłuszczu spróbuj je ugotować na parze lub też przyrządzić na grillu. Gwarantuję Ci, że jest to dużo bardziej dietetyczne a walory smakowe pozostają niezmienne. Pamiętaj, aby do swojego obiadu dodawać sałatki. Dzięki dużej ilości różnorodnych warzyw i owoców nie tylko będziesz czuł się świetnie ale również tak będziesz wyglądał. Dla leniwych również mam w tym względzie pewne rozwiązanie – dietetyczny catering. Jeśli jesteś ciekaw czym on jest zapraszam do lektury tego bloga.

Źródło: Dietetyczny obiad


Podobne wiadomosci:

  • Drukowane obiady. Jak przyrządzić obiad za pomocą drukarki?
  • Obiad w pracy – czy musi być zawsze kaloryczny – część druga
  • Obiad w pracy – czy musi być zawsze kaloryczny
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy skanowanie dokumentacji lublin skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan