Dieta z głową!


Źródło: www.sxc.hu
Planujesz zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów? Masz już dość siedzenia w miejscu i zamierzasz zmienić coś w swoim życiu? Jeśli tak, to pamiętaj, że najważniejszą zasadą odchudzania brzmi „chudnij z głową”!

Co to znaczy chudnij z głową? Wiele osób, które przechodzą na dietę zaczyna się bardzo drastycznie odchudzać. Najgorszy jest brak planu. Jeśli myślisz, że zamkniecie lodówki na klucz wszystko załatwi to powinnaś wiedzieć, że się mylisz. W żadnym wypadku nie jest to bowiem skuteczny sposób, dzięki któremu zrzucić chociaż trochę nadprogramowych kilogramów. W rezultacie bowiem tego typu działanie kończy się w najlepszym wypadku efektem jo-jo. Pamiętaj, że racjonalne odżywianie jest niezwykle ważne. Przede wszystkim zatem powinnaś zaczerpnąć rady specjalisty. Udaj się do dietetyka i porozmawiaj z nim o swoich potrzebach. Specjalista przeprowadzi z Tobą gruntowny wywiad, w trakcie którego ustali potrzeby żywieniowe Twojego organizmu. To bardzo ważne jaki ryb życia prowadzisz, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, czy pracujesz fizycznie czy umysłowo, czy lubisz sport itp. Nie powinnaś ograniczać witamin i minerałów ale kalorie. Nie spożywaj zbytnio kalorycznych posiłków ale nie zapominaj o tym, że musisz z czegoś żyć. W związku z tym składniki odżywcze są jak najbardziej ważne.

Źródło: Dieta z głową!


Podobne wiadomosci:

  • ŚWIĘTA TUŻ TUŻ… KUPUJ JAJKA Z GŁOWĄ!
  • Mucha kruszy ściany głową
  • ŻYCIE Z GŁOWĄ DO GÓRY ALBO W DÓŁ
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie lublin serwis ekspresów serwis KRUPS Lublin w Lublinie serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin skanowanie lublin hempla 4 wydruki lublin centrum