Dieta tropikalna

Źródło: www.sxc.hu/
Główną wadą powszechnie stosowanych diet jest ich monotonia. Jeśli próbowałaś już wielu programów żywieniowych, ale do tej pory nie znalazłaś jeszcze tego właściwego dla siebie to powinnaś spróbować także diety tropikalnej.
Ten program żywieniowy składa się z owoców cytrusowych ale nie tylko! Jest to doskonały sposób na urozmaicenie dotychczas stosowanych diet i wprowadzenie do nich elementu odżywienia. Warto wiedzieć, że owoce tropikalne stanowią cenne źródło witamin i mikroelementów. Oprócz kształtowania sylwetki pozwalają nam one również odżywić organizm. Dziś, kiedy dostęp do owoców tropikalnych jest praktycznie nieograniczony – możemy je kupić zarówno w dużych marketach jak i również w małych sklepikach.
Dieta tropikalna przypadnie do gustu szczególnie osobom lubiącą tego typu owoce. Można ją stosować do 7 do 21 dni. Dłuższe przebywanie na diecie tropikalnej jest niekorzystne dla naszego zdrowia. Nie dostarcza ona bowiem wszystkich niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników (np. tłuszczów). Dieta ta umożliwia Ci zrzucenie około 1,5 kilograma tygodniowo. Dietę tropikalną możesz powtarzać co dwa miesiące. Dzięki temu znów możesz tracić na wadze. Jest to program żywieniowy przeznaczony dla zdrowych kobiet. Nie jest on odpowiedni dla nastolatek, które z uwagi na intensywny rozwój potrzebują zróżnicowanej diety dostarczającej wielu składników. Nie powinny jej również stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią. Dzienna dawka kalorii w  przypadku diety tropikalnej nie przekracza poziomu 1000 kalorii.

Źródło: Dieta tropikalna


Podobne wiadomosci:

  • Dieta w sporcie – równie ważna, jak trening
  • Czy dieta CUD istnieje?
  • Zimowa dieta
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin drukowanie projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy serwis ekspresów serwis ekspresów Lublin w Lublinie