Dieta owsiana

Źródło: http://www.sxc.hu/
Dieta owsiana to doskonały sposób na szybkie pozbycie się „nadprogramowych kilogramów”. Jest ona łatwa i co ważne nie wymaga od nas wielu wyrzeczeń. Pozwala nam natomiast stracić nawet 1 kilogram masy ciała w ciągu zaledwie jednej doby.
Podstawowym elementem diety owsianej są płatki owsiane spożywane przez cały dzień. Płatki te oczywiście powinny zostać zalane mlekiem. Osoby lubiące tego typu produkty wiedzą, że są one nie tylko smaczne ale również zdrowe. Dieta owsiana dostarcza nam ważnych dla naszego organizmu składników i pozwala pozbyć się niebezpiecznych toksyn.
Istota diety owsianej
§  Krok pierwszy – przygotowujemy owsiankę. W tym celu zalewany ok. 6-7 łyżek płatków owsianych 2 litrami chudego mleka.
§  Krok drugi – przygotowane danie dzielimy na 5 porcji.
§  Krok trzeci – zjadamy pierwszą porcję o godzinie 8 rano, a każdą następną w 2-3 godzinnych odstępach czasowych.
Do przygotowanej owsianki możesz dodatkowo dodać kilka łyżek otrębów owsianych. To dostarczy Ci odpowiednią ilość błonnika, który wspomaga trawienie oraz usuwa z organizmu zbędne substancje toksyczne. Po dodaniu otrębów do owsianki odczekaj kilka minut, aby te mogły zmięknąć. Dieta owsiana pozwala nam na zniwelowanie uczucia głodu, które towarzyszy nam często w trakcie stosowania różnego rodzaju diet. Dieta owsiana to dieta jednodniowa. W trakcie jej trwania nie słódź herbaty oraz kawy. Nie spożywaj także napojów zawierających dużą ilość cukru.

Źródło: Dieta owsiana


Podobne wiadomosci:

  • Dieta w sporcie – równie ważna, jak trening
  • Czy dieta CUD istnieje?
  • Zimowa dieta
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin drukowanie drukowanie z internetu skanowanie lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin