Dieta ostatniej szansy

Źródło: http://www.sxc.hu/
Czy Ty także miałaś, kiedyś sytuację, która zmuszała Cię do nagłej utraty wagi? Ważna impreza, spotkanie lub rozmowa? Zawsze pragniemy wówczas wyglądać dobrze. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nam dieta ostatniej szansy.
Dieta ostatniej szansy bynajmniej nie jest programem żywieniowym, który można stosować w sposób ciągły. Dzięki niej możemy jednak stracić na wadze aż kilogram w ciągu zaledwie jednego dnia. Dzięki temu stracimy również 1 centymetr w talii a to już naprawdę sporo. Dieta ostatniej szansy w całości opiera się na koktajlach. Dzięki temu jest ona stosunkowo łatwa i nie sprawia większych problemów nawet niedoświadczonym w tej kwestii osobom.
W czasie jej stosowania pozbędziemy się różnego rodzaju obrzęków oraz również oczyścimy nasz organizm z tak szkodliwych toksyn. Ten program żywieniowy ma bowiem również działanie oczyszczające. Jego główną podstawą jest mleko. Produkt ten bogaty jest w aminokwasy oraz wapń. Stosowanie jadłospisu diety ostatniej szansy wiąże się zatem z dostarczeniem do organizmu dużej ilości witamin z grupy A oraz E.
Oprócz samej utraty wagi warto również wspomnieć o innych istotnych zaletach tej diety. Przede wszystkim reguluje ona nasze uczucie głodu oraz sytości. Usprawnia także działanie systemu nerwowego. To z kolei przekłada się na to, że czujemy się bardziej spokojni oraz wyciszeni.
Przykładowy koktajl diety ostatniej szansy:
Potrzebne składniki: jogurt naturalny typu light (150 gram), 250 ml mleka 1,5%, surowe żółtko, szczypta słodziku, kubeczek truskawek w cząsteczkach.
Sposób przyrządzenia: połącz dokładnie jogurt oraz mleko a także żółtko i słodzik. Całość zmiksuj. Do smaku możesz ewentualnie doprawić koktajl cynamonem. Przygotowanym koktajlem zalej cząsteczki owoców.

Źródło: Dieta ostatniej szansy


Podobne wiadomosci:

  • Szczyt klimatyczny ostatniej szansy?
  • Raport ostatniej szansy dla mórz i oceanów
  • Dieta w sporcie – równie ważna, jak trening
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin kopiowanie serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format skanowanie lublin hempla 4 wydruki lublin centrum