Dieta na zdrową skórę !


Źródło: www.sxc.hu
Skóra jest jednym z najważniejszych trybutów każdej kobiety. Chcemy, aby była ona piękna i promieniała. Kiedy nasza cera jest zdrowa nie potrzebuje masujących kosmetyków. Wystarczy drobne pokreślenie jej walorów, abyś wyglądała naprawdę zjawiskowo!
Niestety większość z nas boryka się z różnego rodzaju problemami. Krosty i pryszcze, zaskórniaki i podrażnienia to tylko niektóre z nich. Co robimy, kiedy zauważymy niedoskonałości? Biegniemy do drogerii lub apteki. Przerzucamy tony kosmetyków, aby znaleźć to wyjątkowe, magiczne serum, które pozwoli nam się z nimi uporać. Niestety w większości przypadków okazuje się, że nasze starania są całkowicie bezowocne. W rezultacie bowiem zamiast wyglądać lepiej sprawiamy, że kondycja naszej skóry jeszcze bardziej się pogarsza np. poprzez nadmierne wysuszenie skutkujące łuszczeniem czy nasilenie problemów skórnych. Jak zatem skutecznie walczyć z niedoskonałościami cery? Przede wszystkim zacznij od natury! To co jesz ma ogromny wpływ na stan Twojej skóry, włosów i paznokci. Nie łódź się, że jakiś cudowny kosmetyk pomoże Ci je zwalczyć, a Ty będziesz bezkarnie objadać się tym, co lubisz. Zadbaj o odpowiedni program żywieniowy, a Twoja skóra z pewnością odpłaci Ci się pięknym i promienistym wyglądem. Dostarcz jej wszystkich składników i witamin jakich potrzebuje oraz otocz ją odpowiednią pielęgnacją. Zrezygnuj z agresywnych kosmetyków  jeśli tego nie potrzebujesz. Postaw na preparaty naturalne i maseczki z owoców i warzyw.

Źródło: Dieta na zdrową skórę !


Podobne wiadomosci:

  • Dieta na zdrową skórę ! – złożenia część druga
  • Dieta na zdrową skórę ! – założenia
  • Zdrowa dieta!
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin kopiowanie projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin skanowanie lublin