Dieta Dr Beaty Będzińskiej


Źródło: www.sxc.hu
Podstawową zasadą tej diety jest to, aby jeść często ale niewielkie porcje. Wybieramy takie produkty, które żujemy dłużej. Dzięki temu nasz organizm może zarejestrować spożywany posiłek i szybciej czujemy się nasyceni. Istotne jest również to, aby jeść powoli ciesząc się niejako każdym kęsem.

Czy ta dieta ma sens? Zdecydowanie tak. Oparta jest ona bowiem na kluczowych zasadach zdrowego odżywiania. Niemal wszyscy dietetycy zalecają jedzenie niewielkich porcji oraz dokładne przeżuwanie każdego pokarmu. Jedną z głównych zasad diety odchudzającej Dr. Beaty Będzińskiej jest również to, że absolutnie nie należy popijać jedzenia. Jeśli mamy w zwyczaju spożywanie posiłków w trakcie oglądania telewizji, to w czasie odchudzania również powinniśmy z tego zrezygnować. Nie przełoży się to bowiem bynajmniej na naszą zgrabną sylwetkę. Dr Beata Będzińska ułożyła szczegółową dietą na sześć dni. Posiłki są na tyle urozmaicone, że nie powinny się one nam zbyt szybko znudzić. Są one przy tym bogate w substancje odżywcze ale nie zawierają zbyt dużej ilości kalorii. Dzięki temu odżywiamy się zdrowo i chudniemy. Jeśli chcemy stosować się do zasad diety Dr Będzińskiej dłużej niż sześć dni konieczne będzie wprowadzenie niewielkich modyfikacji. Najlepiej, aby po tych sześciu dniach diety stopniowo zwiększać kaloryczność posiłków. Mięso zawsze powinniśmy przyrządzać na grillu lub ruszcie. Dzięki temu możemy to zrobić bez dodawania zbędnego w tym wypadku tłuszczy.

Źródło: Dieta Dr Beaty Będzińskiej


Podobne wiadomosci:

  • Dieta Dr Beaty Będzińskiej – przykładowy jadłospis
  • Podpisz apel do premier Beaty Szydło – powstrzymaj wycinkę Puszczy Białowieskiej
  • Dieta w sporcie – równie ważna, jak trening
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin skanowanie dokumentacji lublin drukowanie z internetu