Dieta cud – część druga

Źródło: www.sxc.hu

W poprzedniej części tego artykułu powiedziałam Ci o tym, że tak naprawdę dieta cud jako tako nie istnieje. Nie możesz bowiem spodziewać się tego, że uda Ci się zrzucić nadprogramowe kilogramy szybko i bez żadnego wysiłku.

Przygotuj się zatem na naprawdę ciężką pracę, która będzie okupiona wieloma wyrzeczeniami. Większość tak zwanych diet cud jest tak naprawdę nie do przetrwania. Są to bowiem drastyczne głodówki, które bardzo wyniszczają organizm i prowadzą do poważnego osłabienia. Stosowanie takiej diety przez dłuższy czas może spowodować poważne konsekwencje zdrowotne. Nie możesz zatem prowadzić jej dłużej niż zostało do zaplanowane. Istotne jest również to, że w większości przypadków rezultat „diet cud” jest bardzo mało trwały. Dzieje się tak za sprawą tego, że przez to, że organizm traci tak wiele kalorii w tak szybkim tempie zaczyna to sobie później rekompensować. Skutkiem tego kończy się to w ten sposób, że szybko przybieramy na wadze. Możesz być zatem pewny, że korzystając z tak wyniszczającej diety przytyjesz nie tylko tyle co schudłaś ale jeszcze więcej. Konkluzja tego artykułu jest zatem taka – nie licz na to, że istnieje jakakolwiek „dieta cud”. Tak naprawdę schudnąć możesz tylko wówczas, kiedy włożysz w to naprawdę dużo wysiłku. W przeciwnym razie efekt będzie mizerny. Przygotuj się zatem na naprawdę ciężką pracę okupioną wieloma wyrzeczeniami.

Źródło: Dieta cud – część druga


Podobne wiadomosci:

  • Polska może stać się drugą Norwegią
  • Dieta, którą można polubić! – część druga
  • Zacznij wiosnę z dietą! – część druga
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin serwis ekspresów do kawy warszawa projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format skanowanie dokumentacji lublin