Dieta Best Life


Źródło: www.sxc.hu
Chcesz się pozbyć zbędnych kilogramów? Marzysz o pięknej sylwetce? Chcesz wreszcie bez skrępowania pokazać się na basenie lub nad morzem? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Spróbuj diety Best life!
Dieta ta składa się z trzech fraz. Jest to tak zwana „dieta lepszego życia”. Stworzona została z myślą o wszystkich tych, którzy chcą poprawić swoją sylwetkę i jednocześnie nie zrujnować sobie przy tym zdrowia na dobre. Dieta best life oprócz utraty kilogramów zapewnia również naukę dobrych nawyków żywieniowych. Zadaniem tego programu żywieniowego jest przyzwyczajenie organizmu do zdrowego trybu odżywiania się oraz aktywności fizycznej. Została ona stworzona przez Boba Grenne. Jest to fizjolog oraz specjalista w zakresie ćwiczeń fizycznych. Propagowane przez niego zasady opisał w książce „Best Life”. Opublikował ją w 2006 roku i już w krótkim czasie stała się ona prawdziwym bestsellerem. Ten rewelacyjny program żywieniowy składa się z następujących etapów:
Faza pierwsza: jej zadaniem jest wprowadzenie uczestnika w proces odchudzania. Trwa ona mniej więcej cztery tygodnie. W tym czasie przyspiesza się metabolizm. Jemy cały czas regularnie 3 posiłki dziennie oraz jedną przekąskę. Ostatni posiłek spożywamy najpóźniej dwie godziny przed snem. W trakcie tego etapu istotne są intensywne ćwiczenia fizyczne. Nie możemy również zapominać o dużej ilości wody. Całkowicie zabroniony jest natomiast alkohol. Dodatkowo dietę należy uzupełnić odpowiednimi suplementami zawierającymi takie substancje jak wapń czy kwasy omega 3.  

Źródło: Dieta Best Life


Podobne wiadomosci:

  • POROZUMIENIE W SPRAWIE PROGRAMU LIFE
  • Dieta Best life – w jaki sposób wpływa na nasz organizm?
  • Kampania „Świadomi zagrożenia” podczas Dnia Informacyjnego LIFE+
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin kopiowanie naprawa ekspresów odkamienianie ekspresów kawowych skanowanie lublin kopiarki