Dieta afrodyzjakalna


Źródło: www.sxc.hu
Zapewne każdy słyszał o tym jak potężną moc posiada właściwa dieta. Rozpala ona nasze zmysły, dodaje nam energii do działania oraz sprawia, że nasza ochota na seks rośnie w zjawiskowym tempie. 

Doskonałym wzorem do naśladowania jest kuchnia chińska, hinduska, rzymska, grecka, egipska ale także osiągnięcia czasów nowożytnych. Już dziś zacznij stosować się do zasad diety afrodyzjakalnej i ciesz się namiętnością o jakiej marzyłaś!  O tym, że niektóre produkty mają wykazują silne działanie na człowieka wiedziały już ludy prehistoryczne. W ubiegłym stuleciu poczyniono gruntowne badania, których celem było zebranie informacji na temat składników i wartości odżywczych  zawartych w wieli z nich. Prześwietlono także ich skład chemiczny. Badania wykazały, że z reguły produkty, które uważamy za silne afrodyzjaki są bogate w witaminy oraz składniki mineralne, tak ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Okazuje się jednak, że stanowią one również źródło substancje, które wywierają wpływ na nasz układ płciowy. Oczywiście nie należy ślepo wierzyć w moc afrodyzjaków, ale nie ma również powodów do tego, aby wątpić w to, że są one zdrowym i wartościowym pożywieniem. Jeśli zatem planujesz miły wieczór we dwoje zastanów się nad właściwym doborem produktów do przygotowania posiłków.

Źródło: Dieta afrodyzjakalna


Podobne wiadomosci:

  • Dieta afrodyzjakalna – ciąg dalszy
  • Dieta w sporcie – równie ważna, jak trening
  • Czy dieta CUD istnieje?
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie Lublin skanowanie lublin plakaty lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin