Cudowne diety

Źródło: www.sxc.hu

Zapewne już nie raz słyszałaś o tym, że dzięki rewelacyjnej diecie cud uda Ci się zrzucić kilka kilogramów w ciągu zaledwie kilku dni czy kilku tygodni. Muszę Cię niestety rozczarować bo tak naprawdę tak szybka utrata wagi nie jest w ogóle możliwa. Dlaczego?

Co prawda jeśli bardzo ograniczysz ilość dostarczanych do organizmu kalorii, to może Ci się udać zrzucić kilka kilogramów w krótkim czasie. Niemniej jednak efekt ten z pewnością będzie nie trwały. Mało tego diety cud mają zwykle bardzo wyniszczające działanie. W związku z tym nie łódź się, że dzięki nim będziesz czuła się pełna wigoru i energii. W praktyce bowiem będzie to dla Ciebie bardzo trudny czas. Nie tylko musisz przygotować się na same wyrzeczenia i nieustanne uczucie głodu ale również na senność i apatię. To naprawdę nie jest zatem łatwe. Jak sobie z tym poradzić? Zrezygnuj z tak rygorystycznej diety! Zaakceptuj fakt, że diety cud nie istnieją i wyrządzają więcej szkody niż pożytku. Dlatego też zamiast korzystać z tego typu programu żywieniowego i narażać swój organizm na wyniszczenie postaraj się zaplanować racjonalną dietę, która dostarczy do Twojego organizmu wszystkiego, czego aktualnie potrzebujesz. Tego tupu program żywieniowy nie tylko będzie zdrowszy ale również bardziej skuteczny. Tak jak Ci już wcześniej wspomniałam Twojemu organizmowi trudno jest zaakceptować tak szybką zmianę w ilości dostarczanych do niego kalorii. Przez to właśnie w momencie, gdy zaczynasz jeść nieco więcej (po zakończeniu diety) bardzo szybko tyjesz. Zamiast więc stracić na wadze w efekcie po prostu na niej przybierasz.

Źródło: Cudowne diety


Podobne wiadomosci:

  • Wpływ diety na zdrowie psychiczne
  • Całkowita eliminacja cukru z diety to poważny błąd
  • Będą limity dla branży suplementów diety i żywności wzbogacanej
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie lublin hempla 4 wydruki lublin centrum tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin