Chudnij z głową!

Źródło: www.sxc.hu

Wiele osób ogarniętych gorączką diety zapomina o tym, że w diecie chodzi nie tylko o ładną sylwetkę i zrzucenie kilku zbędnych kilogramów, ale także (albo przede wszystkim) o zdrowie.

Dlatego też to niezwykle istotne, aby dietę traktować nie jako specyficzny sposób odżywiania się, który nastawiony jest na zaspokajanie potrzeb organizmu oraz dostarczaniu mu niezbędnych składników do prawidłowego funkcjonowania i jednocześnie nie obciążania go zbędnymi kaloriami. Dieta powinna być zawsze dobrana w sposób racjonalny. Bardzo niekorzystne są głodówki, które co prawda mogą przyczynić się do utraty zbędnych kilogramów, ale należy mieć świadomość, że kilogramy te z pewnością powrócą. Głodówka nigdy bowiem nie zagwarantuje Ci długotrwałego efektu! Z kolei odżywienie się w taki sposób przez dłuższy czas może doprowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Takie świadome dążenie do wyniszczenia organizmu odbije się na Twoim zdrowiu oraz samopoczuciu. Może się nawet okazać, że zamiast schudnąć waga stanie w miejscu lub popadniesz w depresję. Nie bez powodu dietetycy nawołują o zdrowy rozsądek i proszą o to, aby nie odchudzać się w tego typu sposób. Wile osób przypłaciło to bowiem nawet własnym życiem. Najważniejszą, złotą zasadą diety, o której powinna zatem pamiętać każda osoba, która zamierza schudnąć nieco w ten właśnie sposób jest racjonalny system odżywiania się. Nie chodzi w tym wszystkim bynajmniej o to, aby stać się bardzo szczupłą osobą, ale żeby nasze zabiegi przełożyły się także na lepsze zdrowie oraz samopoczucie.

Źródło: Chudnij z głową!


Podobne wiadomosci:

  • Chudnij z głową – część czwarta
  • ŚWIĘTA TUŻ TUŻ… KUPUJ JAJKA Z GŁOWĄ!
  • Mucha kruszy ściany głową
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin drukowanie tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy serwis ekspresów serwis SAECO Lublin w Lublinie wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format