Cała prawda o suplementach diety

Źródło: www.sxc.hu

Każdego dnia oglądając telewizję jesteśmy zmuszeni do oglądania również reklam. Wiele z nich dotyczy medykamentów oraz suplementów diety. Stały się one w ostatnim czasie bardzo popularne. Skąd wynikają ich rekordowe statystyki sprzedaży? Przede wszystkim z wygody.

Producenci obiecują nam, że dzięki nim będziemy zdrowe oraz, że będziemy wyglądać pięknie. Mają one mieć działanie odmładzające, polepszać wygląd, poprawiać humor, chronić przed groźnymi schorzeniami itp. W USA rynek suplementów diety osiąga rekordowe zyski. Moda ta przyszła również do nas. Okazuje się, że Polacy (w tym w szczególności płeć piękna) również coraz bardziej wieżą w cudowną moc suplementów. Ale czy rzeczywiście słusznie? Zdecydowanie nie! Półki sklepowe aż uginają się od tych rewelacyjnych preparatów dobrych na wszystko. Można je kupić dosłownie wszędzie. Są to paramedykamenty zatem dostępne są nie tylko w aptece ale także w sklepach spożywczych, marketach, kioskach i wielu innych miejscach. Słowem wszędzie tam, gdzie mogą pojawić się klienci gotowi do zakupu tych „marzeń”. Producenci oferują nawet specjalne zestawu przewidziane dla osób pijących dużo kawy, kobiet w ciąży, osób palących papierosy, będących na diecie, stosujących antykoncepcję hormonalną i wielu innych. Obiecują niesamowite działanie. W rzeczywistości jednak bardzo często okazuje się, ze wystarczy dokładnie przestudiować ulotkę i zapoznać się ze składem, aby przekonać się, że żadnych „cudownych” składników preparaty te nie zawierają. Większość z nich może natomiast dostarczyć do organizmu za pomocą zrównoważonej diety. To znacznie lepszy sposób na to, aby naprawdę poczuć się zdrowo.

Źródło: Cała prawda o suplementach diety


Podobne wiadomosci:

  • Cała prawda o biopaliwach
  • Cała prawda o suplementach diety – część druga
  • Substancje zakazane oraz maksymalne zawartości substancji w suplementach – nowa uchwała Zespołu ds. Suplementów Diety
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin drukowanie serwis ekspresów do kawy warszawa skanowanie lublin tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy